Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso plafond acrylglas plaat - 40071354537
Artikelnummer: 20423509 | Fabrikantnummer: 40071354537 | EAN: 4012539328926
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed, plafond, 30m, ISO C+Z, pijl omlaag+blind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354537. Het EAN nummer is 4012539328926. Het interne artikelnummer is 20423509.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 325 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso plafond acrylglas plaat
Artikelnummer: 20423509
Fabrikantnummer: 40071354537