Eaton Blessing velos noodverlichtingsarmatuur basisdeel vluchtwegindicatie opbouw/inbouw wit ip20 O- - ESM-AT
Artikelnummer: 10447579 | Fabrikantnummer: ESM-AT | EAN: 5205050904604
Omschrijving
Eaton Velos noodverlichtingsarmatuur, (lxb) 292x69mm, functionaliteit vluchtwegsignalering, opbouw/inbouw, voedingssysteem decentraal (individuele b, permanent bedrijf, voedingsspanning 230Vac, testinrichting automatisch, autonomie 1u, lamptype LED, 24 lampen, 3W,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is ESM-AT. Het EAN nummer is 5205050904604. Het interne artikelnummer is 10447579.
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Velos
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Met lichtbron | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lengte | 346 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Geschikt voor markeringstype | Acrylglas plaat |
| Incl. pictogram | Nee |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Breedte | 69 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Functie | Vluchtwegindicatie |
| Soort bedrading | Eindig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 24 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| UNSPSC Code | 46171620 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing velos noodverlichtingsarmatuur basisdeel vluchtwegindicatie opbouw/inbouw wit ip20 O-
Artikelnummer: 10447579
Fabrikantnummer: ESM-AT