Bohm H07VK eca montagedraad 1x6mm² eca PVC 90°C groen/geel 100M - 01801096R100
Artikelnummer: 26679672 | Fabrikantnummer: 01801096R100
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Aanvullende informatie
Montagesnoer VDS H05V-K/H07V-K Tot 1 mm² H05V-K, daarboven H07V-K - Nominaal voltage H05V-K: 300/500 V - Nominaal voltage H07V-K: 450/750 V - Beproevingsspanning H05V-K: 2000 V - Beproevingsspanning H07V-K: 2500 V - Isolatie: PVC - Gebruikstemperatuur van +5° C tot +70° C - DIN VDE 0281-3, IEC 60227-3 - 100 meter ringen in dozen verpakt
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Böhm
Toon alle producten van Böhm |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Scherm | Nee |
| Aantal aders | 1 |
| Geleidervorm | Rond |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | 6 mm² |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Aderkleur | Groen/geel |
| Met aardgeleider | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Buitendiameter circa | 4.8 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aders getwist | Nee |
| Vochtbarrière | Polyvinylchloride (PVC) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 15 mm |
| Functiebehoud volgens BS 6387 CWZ | Nee |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Functiebehoud volgens BS 8434-2 | Nee |
| Functiebehoud volgens BS 8491 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| UNSPSC Code | 26121600 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Bohm H07VK eca montagedraad 1x6mm² eca PVC 90°C groen/geel 100M
Böhm H07VK montagesnoer 6MM2 blauw
Böhm H07VK montagesnoer 6MM2 blauw
Böhm H07VK montagesnoer 6MM2 blauw
Artikelnummer: 12416152
Fabrikantnummer: 01824042R100
Bohm H07VK montagesnoer 1,5MM2 zwart
Bohm H07VK montagesnoer 1,5MM2 zwart
Bohm H07VK montagesnoer 1,5MM2 zwart
Artikelnummer: 20903978
Fabrikantnummer: 01824030R100
Bohm H07VK montagesnoer 2,5MM2 zwart
Bohm H07VK montagesnoer 2,5MM2 zwart
Bohm H07VK montagesnoer 2,5MM2 zwart
Artikelnummer: 22571818
Fabrikantnummer: 01824035R100
Bohm H07VK montagesnoer 6MM2 groen/geel
Bohm H07VK montagesnoer 6MM2 groen/geel
Bohm H07VK montagesnoer 6MM2 groen/geel
Artikelnummer: 22585862
Fabrikantnummer: 01801096-H500
Huidige product
Bohm H07VK eca montagedraad 1x6mm² eca PVC 90°C groen/geel 100M
Artikelnummer: 26679672
Fabrikantnummer: 01801096R100