Bosch CIRKZGBL 160MM X 36ATB - 2 608 640 597
Artikelnummer: 26523580 | Fabrikantnummer: 2 608 640 597 | EAN: 3165140193917
Omschrijving
Bosch Optiline Wood cirkelzaagblad, zaagbladdiameter 160mm, boringsdiameter 20mm, 36 tanden, tandsteek 13.96mm
Het productnummer van de fabrikant is 2 608 640 597. Het EAN nummer is 3165140193917. Het interne artikelnummer is 26523580.
Aanvullende informatie
Lange levensduur bij het zagen in hout! Scherpe en geslepen tanden van fijn hardmetaal voor sterkte, duurzaamheid en precisie Het PRO Wood cirkelzaagblad is ontworpen om je uitdagingen bij het zagen van alle soorten massief hout en plaatmaterialen op houtb
Specificaties
| Klasse |
Cirkelzaagblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bosch
Toon alle producten van Bosch |
| Boringsdiameter | 20 mm |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor metaal | Nee |
| Zaagbladdiameter | 160 mm |
| Aantal tanden | 36 |
| Snijbreedte | 2.6 mm |
| Zaagbladdikte | 190 mm |
| Max. toerental | 9500 1/min |
| Tandsteek | mm |
| Categorieën |
Accessoires
Zaag en schaar Gereedschap |
Huidige product