Bosch ACC SCHRFBRMCH 0615990G6L - 0 615 990 G6L
Artikelnummer: 23257199 | Fabrikantnummer: 0 615 990 G6L | EAN: 3165140800624
Omschrijving
Bosch schroefboormachine (accu), incl. schroefbit 25-delige bitset
Het productnummer van de fabrikant is 0 615 990 G6L. Het EAN nummer is 3165140800624. Het interne artikelnummer is 23257199.
Aanvullende informatie
Professional set: accuschroefboormachine GSR 12V-15 + 1 x 2,0 Ah + 1 x 4,0 Ah accu + 39-delige accessoireset in gereedschapstas; Het beste resultaat door perfecte combinatie van elektrisch gereedschap en accessoires.; Accuschroefboormachine GSR 12V-15 Prof
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bosch
Specificaties
| Klasse |
Schroefboormachine (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bosch
Toon alle producten van Bosch |
| Nom. spanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2 Ah |
| Max. draaimoment | 30 Nm |
| Boordiameter staal 1e stand | 10 mm |
| Met acculader | Ja |
| Boordiameter staal 2e stand | 10 mm |
| Spanwijdte boorhouder | 1 - 10 mm |
| Aantal meegeleverde accu's | 2 |
| Gewicht incl. accupack | 2.5 kg |
| Boordiameter hout 1e stand | 19 mm |
| Boordiameter hout 2e stand | 19 mm |
| Draaimomentinstelling | 15 - 30 Nm |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Lengte | mm |
| Geluidsdrukniveau | dB(A) |
| Boordiameter hout 3e stand | mm |
| Boordiameter staal 3e stand | mm |
| Nullasttoerental 1e stand | - 1/min |
| Nullasttoerental 2e stand | - 1/min |
| Nullasttoerental 3e stand | - 1/min |
| Trilling volgens EN 60745 | m/s² |
| Trilling volgens EN 50144 | m/s² |
| Geluidsvermogenniveau | dB(A) |
| Gewicht zonder accupack | kg |
| Trillingsemissiewaarde ah (boren in metaal) | m/s² |
| Trillingsmeetonzekerheid K (boren in metaal) | m/s² |
| Geluidsdruk meetonzekerheid K | dB |
| Categorieën |
Boormachines
Gereedschap |
Huidige product