Bosch Voeding, 220vac 50HZ, 24vac 50va uit - UPA-2450-50
Artikelnummer: 23382533 | Fabrikantnummer: UPA-2450-50 | EAN: 8717332336364
Omschrijving
Voeding, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA uit