Brady B29CA144A743B05 Permasleeve Hittekrimpende polyolefin krimpkous voor M211; M210; BMP21 - 139751
Artikelnummer: 26723867 | Fabrikantnummer: 139751 | EAN: 754473930622
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
PermaSleeve hittekrimpende polyolefin krimpkous voor M211; M210; BMP21
Het productnummer van de fabrikant is 139751. Het EAN nummer is 754473930622. Het interne artikelnummer is 26723867.
Aanvullende informatie
PermaSleeve™ hittebestendige krimpkousen bieden een draadmarkeringsoplossing die snelheid, gebruiksgemak en duurzaamheid combineert met het oog op een duurzame kwalitatieve identificatie.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Brady
Specificaties
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Brady
Toon alle producten van Brady |
| Type | Warmkrimp |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Wanddikte na krimpen | 0.51 mm |
| Bedrukbaar | Nee |
| Nom. diameter in inch | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C |
| Lengte | 2100 m |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Binnendiameter na inkrimping | 1.57 mm |
| Model | Middenwandig |
| Binnendiameter voor inkrimping | 4.75 mm |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Brady B29CA144A743B05 Permasleeve Hittekrimpende polyolefin krimpkous voor M211; M210; BMP21
Brady B65FA820D478 M210 Draagbare labelprinter
Brady B65FA820D478 M210 Draagbare labelprinter
Brady B65FA820D478 M210 Draagbare labelprinter
Artikelnummer: 26638419
Fabrikantnummer: 152260
Huidige product
Brady B29CA144A743B05 Permasleeve Hittekrimpende polyolefin krimpkous voor M211; M210; BMP21
Artikelnummer: 26723867
Fabrikantnummer: 139751