Brennenstuhl BATSEN HOOFDLAMP SL 401 - 1177310010
Artikelnummer: 25660083 | Fabrikantnummer: 1177310010 | EAN: 4007123691272
Het productnummer van de fabrikant is 1177310010. Het EAN nummer is 4007123691272. Het interne artikelnummer is 25660083.
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Brennenstuhl
Toon alle producten van Brennenstuhl |
| Lamptype | LED |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lengte | 84 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Batterijsoort | Accu vast ingebouwd |
| Oplaadbaar | Ja |
| ANSI | Overig |
| Aantal batterijen | 1 |
| Uitvoering | Hoofdlamp |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | D |
| Gewicht totaal | 170 g |
| Verlichtingsbereik (max.) | 80 m |
| Categorieën | Gereedschap |