Brennenstuhl SOLAR LED-WNDLAMP+IR 1000 - 1173740001
Artikelnummer: 25660077 | Fabrikantnummer: 1173740001 | EAN: 4007123691692
Het productnummer van de fabrikant is 1173740001. Het EAN nummer is 4007123691692. Het interne artikelnummer is 25660077.
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Brennenstuhl
Toon alle producten van Brennenstuhl |
| Serie |
SOL
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Rasteruitvoering | Mat |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK05 |
| Beschermingsklasse | III |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Nom. spanning | 0 V |
| Voorschakelapparaat | Geen |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 62 mm |
| Lengte | 284 mm |
| Duurzaam | Ja |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1 lm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Categorieën | Armaturen |