Bticino Anti vandaal alu video 5-8 DK - BT308002
Artikelnummer: 22787854 | Fabrikantnummer: BT308002 | EAN: 8012199995267
Het productnummer van de fabrikant is BT308002. Het EAN nummer is 8012199995267. Het interne artikelnummer is 22787854.
Vandaalbestendige IK07 Monobloc Aluminium buitenpost met kleurencamera en 8 beldrukkers. Incl. inbouwdoos, drukknopmodule met achtergrondverlichting, blindplaten voor gebruikte drukknoppen, anti-vandaalsleutel en schroeven.
| Klasse |
Drukknoppaneel deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Deurcommunicatie
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK07 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur | Zilver |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Inbouwdiepte | 20 mm |
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Aantal beltoetsen | 8 |
| Materiaal beltoetsen | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal front | Roestvaststaal (RVS) |
| Frontplaat breedte | 380 mm |
| Frontplaat hoogte | 200 mm |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |