Bticino Sfera anti-vandaal reserve module 2 beltoetsen kunststof inbouw - BT308032
Artikelnummer: 22787858 | Fabrikantnummer: BT308032 | EAN: 8005543428849
Het productnummer van de fabrikant is BT308032. Het EAN nummer is 8005543428849. Het interne artikelnummer is 22787858.
Reserve module luidspreker met kleurencamera, witte LED met richtbare lens voor montage op anti-vandaal deurstation.
| Klasse |
Drukknoppaneel deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Deurcommunicatie
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Inbouwdiepte | 30 mm |
| Kleur | Antraciet |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Aantal beltoetsen | 2 |
| Materiaal beltoetsen | Kunststof |
| Modulaire bouwwijze | Ja |
| Frontplaat hoogte | 90 mm |
| Materiaal front | Kunststof |
| Frontplaat breedte | 115 mm |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22787858
Fabrikantnummer: BT308032