Bticino Axolute badgeschakelaar rfid 230V zonder toets 2 modules - BTH4548
Artikelnummer: 20830034 | Fabrikantnummer: BTH4548 | EAN: 8005543441688
Het productnummer van de fabrikant is BTH4548. Het EAN nummer is 8005543441688. Het interne artikelnummer is 20830034.
Axolute badgeschakelaar RFID 230V zonder toets 2 modules
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Nom. spanning | 230 V |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Hotelkaart |
| Verlichting | Ja |
| Samenstelling | Modulair element voor schakelmateriaal |
| Met montageplaat | Nee |
| Type schakeling | Overig |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Aantal wippen | 0 |
| Montagewijze | Moduledrager |
| Schakelmateriaaldiepte | 20 mm |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 2 AX |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 30 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Slagvastheid | Niet beschikbaar |
| Kleur schakelelement | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 20830034
Fabrikantnummer: BTH4548