Bticino Axolute doorgangsverlichting VR plint/vloer witte led-12V/24V-2mod - BTH4382V12V24
Artikelnummer: 20829989 | Fabrikantnummer: BTH4382V12V24 | EAN: 8005543429181
Het productnummer van de fabrikant is BTH4382V12V24. Het EAN nummer is 8005543429181. Het interne artikelnummer is 20829989.
| Klasse |
Lichtsignaaleenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Nom. spanning | 12 V |
| Lamphouder | Overig |
| Kleur | Wit |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 32 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Toepassing als drukker | Nee |
| Met knipperlicht | Nee |
| Met uitwisselbaar symbool | Nee |
| Met vast symbool/opdruk | Ja |
| Max. lampvermogen | 0.6 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 20829989
Fabrikantnummer: BTH4382V12V24