Bticino Axolute enkele drukker aan-/uit-schakelaar aluminium - BTHC4921MR
Artikelnummer: 22391696 | Fabrikantnummer: BTHC4921MR | EAN: 8005543468920
Het productnummer van de fabrikant is BTHC4921MR. Het EAN nummer is 8005543468920. Het interne artikelnummer is 22391696.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk/indicatie | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Met verwisselbare lens/symbool | Ja |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Diepte | 5 mm |
| Breedte | 22.3 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Hoogte | 44.9 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele drukker |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22391696
Fabrikantnummer: BTHC4921MR