Bticino Linea 2000 buitenpost audio 1 toets aluminium opbouw - BT342911
Artikelnummer: 10700308 | Fabrikantnummer: BT342911 | EAN: 8012199653518
Het productnummer van de fabrikant is BT342911. Het EAN nummer is 8012199653518. Het interne artikelnummer is 10700308.
| Klasse |
Drukknoppaneel deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Deurcommunicatie
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK07 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Zilver |
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Materiaal beltoetsen | Kunststof |
| Aantal beltoetsen | 1 |
| Inbouwdiepte | 31 mm |
| Materiaal front | Aluminium |
| Frontplaat breedte | 98 mm |
| Frontplaat hoogte | 176 mm |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 10700308
Fabrikantnummer: BT342911