Bticino Knop magic voor bel 1P 2modules vierkant - BTA5008
Artikelnummer: 21392400 | Fabrikantnummer: BTA5008 | EAN: 8012199491561
Het productnummer van de fabrikant is BTA5008. Het EAN nummer is 8012199491561. Het interne artikelnummer is 21392400.
| Klasse |
Drukcontact
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Slagvastheid | Overig |
| Met verlichting | Ja |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9001 |
| Opdruk | Geen |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Samenstelling | Modulair element voor schakelmateriaal |
| Met signaallamp | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Bedieningswijze | Drukknop |
| Montagewijze | Moduledrager |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 47.1 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 43.6 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 36.6 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactloze uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkel drukcontact |
| Categorieën | Schakelmateriaal |