Bticino Livinglight afdekraam 2V horizontaal en verticaal aluminium ip20 - BTLNE4802M2TE
Artikelnummer: 12951022 | Fabrikantnummer: BTLNE4802M2TE | EAN: 8005543510902
Het productnummer van de fabrikant is BTLNE4802M2TE. Het EAN nummer is 8005543510902. Het interne artikelnummer is 12951022.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 156 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Hoogte | 86 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diepte | 6.75 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12951022
Fabrikantnummer: BTLNE4802M2TE