Bticino Livinglight hotelkaart antraciet - BTL4547
Artikelnummer: 12949192 | Fabrikantnummer: BTL4547 | EAN: 8005543442845
Het productnummer van de fabrikant is BTL4547. Het EAN nummer is 8005543442845. Het interne artikelnummer is 12949192.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Antraciet |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Opdruk/indicatie | Diverse symbolen |
| Gebruik | Overig |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 45.2 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7015 |
| Diepte | 16.5 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Breedte | 61.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Hotelkaart |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino Living_licht badgeschakelaar mechanisch 2modules
Artikelnummer: 12949432
Fabrikantnummer: BTLN4549
Bticino Living_licht badgeschakelaar rfid 2modules
Artikelnummer: 12949429
Fabrikantnummer: BTLN4548