Bticino Living light antraciet hotel signalering rood groen 12V - BTL4373H
Artikelnummer: 12949120 | Fabrikantnummer: BTL4373H | EAN: 8012199725314
Het productnummer van de fabrikant is BTL4373H. Het EAN nummer is 8012199725314. Het interne artikelnummer is 12949120.
Livinglight antraciet hotel signalering rood groen 12V 1 module. Indicator aan de buitenkant van de deur plaatsen. Voorzien van dubbel optisch signaal NIET STOREN en KAMER OPMAKEN d.m.v. LED. LED's ref.nr.BTLN4742V12 of ..12V of ..12T niet meegeleverd.
| Klasse |
Lichtsignaaleenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Nom. spanning | 12 V |
| Lamphouder | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Schakelmateriaaldiepte | 38 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 44 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaalbreedte | 22 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Toepassing als drukker | Nee |
| Kleur lichtbron | Overig |
| Met knipperlicht | Nee |
| Met uitwisselbaar symbool | Nee |
| Met vast symbool/opdruk | Ja |
| Max. lampvermogen | 0.004 W |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 37 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12949120
Fabrikantnummer: BTL4373H