Bticino Livinglight enkele drukker aan-/uit-schakelaar antraciet - BTL4916D
Artikelnummer: 22391814 | Fabrikantnummer: BTL4916D | EAN: 8005543444665
Het productnummer van de fabrikant is BTL4916D. Het EAN nummer is 8005543444665. Het interne artikelnummer is 22391814.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Breedte | 21.8 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Antraciet |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Opdruk/indicatie | Symbool "bel" |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 43.5 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7015 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Diepte | 7.2 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele drukker |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22391814
Fabrikantnummer: BTL4916D