Bticino Livinglight stopcontact antraciet - BTL4942S
Artikelnummer: 20829187 | Fabrikantnummer: BTL4942S | EAN: 8005543503652
Het productnummer van de fabrikant is BTL4942S. Het EAN nummer is 8005543503652. Het interne artikelnummer is 20829187.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Breedte | 43.8 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 17 mm |
| Kleur | Antraciet |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met verwisselbare lens/symbool | Ja |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7015 |
| Hoogte | 43.8 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Model | Overig |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Contactdoos |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |