Bticino Livinglight wandcontactdoos inbouw (stucwerk) 1V aluminium - BTNT4942S
Artikelnummer: 20828420 | Fabrikantnummer: BTNT4942S | EAN: 8005543503720
Het productnummer van de fabrikant is BTNT4942S. Het EAN nummer is 8005543503720. Het interne artikelnummer is 20828420.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 17 mm |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Hoogte | 44 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Contactdoos |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Centraalplaat |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 20828420
Fabrikantnummer: BTNT4942S