Bticino Livinglight wandcontactdoos inbouw (stucwerk) ra 1V KV rood - BTL4141R
Artikelnummer: 12949012 | Fabrikantnummer: BTL4141R | EAN: 8012199289571
Het productnummer van de fabrikant is BTL4141R. Het EAN nummer is 8012199289571. Het interne artikelnummer is 12949012.
Livinglight rood wandcontactdoos met randaarde 2P 16A met schroefklemmen en kinderbeveiliging, 2modules
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Speciale voeding | Geen speciale voeding |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging (snap) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Kleur | Rood |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 41.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 44 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 44 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 3003 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40.5 mm |
| Aardcontact | Overig |
| Kleur schakelelement | Rood |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12949012
Fabrikantnummer: BTL4141R