Bticino LL energy saving switch 2draads 2 mod antr - BTL4003ES
Artikelnummer: 20828914 | Fabrikantnummer: BTL4003ES | EAN: 8005543537428
Het productnummer van de fabrikant is BTL4003ES. Het EAN nummer is 8005543537428. Het interne artikelnummer is 20828914.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 43 mm |
| Transparant | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Kleur | Antraciet |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Breedte | 44 mm |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Ja |
| Max. reikwijdte frontaal | 8 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Min. nalooptijd | 600 s |
| Max. nalooptijd | 10 min |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Uitschakelvertraging | 600 s |
| Max. inschakelstroom | 0.05 A |
| Lengte aansluitkabel | 0 mm |
| Aantal schakelzones | 0 |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 160 - 160 ° |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7015 |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Stuurstroom | 0.05 mA |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 42 mm |
| Aanspreekhelderheid | 0 - 0 lx |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Frequentie | 47 - 53 Hz |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 20828914
Fabrikantnummer: BTL4003ES