Bticino Livinglight onderdeel/centraalplaat luidsprekeraansluiting basiselement met centrale afdekplaat kunststof wit - BTN4294
Artikelnummer: 12951247 | Fabrikantnummer: BTN4294 | EAN: 8012199739496
Het productnummer van de fabrikant is BTN4294. Het EAN nummer is 8012199739496. Het interne artikelnummer is 12951247.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK06 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaalhoogte | 44 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaalbreedte | 22 mm |
| Opdrukveld | Zonder label |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Met trekontlasting | Nee |
| Gebruik | Luidsprekeraansluiting |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Kroonsteen | Ja |
| Met opdruk | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 33.5 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12951247
Fabrikantnummer: BTN4294