Bticino Overspanningsbeveiliging living light 1P 1module antraciet - BTL4536
Artikelnummer: 12949186 | Fabrikantnummer: BTL4536 | EAN: 8012199448657
Het productnummer van de fabrikant is BTL4536. Het EAN nummer is 8012199448657. Het interne artikelnummer is 12949186.
Overspanningsbeveiliging antraciet Livinglight 1P te verbinden met het stopcontact. Nom.stroom In=1kA, max.stroom Imax=2kA, max. beveiligingsspanning p=1kV. Nom.spanning Un=110-230Vac, max.permanente spanning Uc=250Vac. 1 mod.
| Klasse |
Apparaatoverspanningbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 1 |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1 kV |
| Montagewijze | Module |
| Max. aderdoorsnede soepel | 2.5 mm² |
| Max. continuspanning AC | 250 V |
| Nom. belastingsstroom | 16 A |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 1 kA |
| Veiligheidsniveau L-PE/N-PE | 1 kV |
| Testklasse type 3 | Nee |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 2.5 mm² |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 2 kA |
| Categorieën |
Netoverspanning conditionering
Coax en data |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12949186
Fabrikantnummer: BTL4536