BTicino Schakelmateriaal Relais Magic vervanglamp voor ref.NR.BT5325 - BT5325L
Artikelnummer: 22391520 | Fabrikantnummer: BT5325L | EAN: 8012199002965
Het productnummer van de fabrikant is BT5325L. Het EAN nummer is 8012199002965. Het interne artikelnummer is 22391520.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lichtstroom | 25 lm |
| Lampvorm | Overig |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Xenon | Nee |
| Geschikt voor pointer | Ja |
| Diameter | 5.8 mm |
| Voet | Bi-pin |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 3301 K |
| Totale lengte | 20.5 mm |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22391520
Fabrikantnummer: BT5325L