BTicino Schakelmateriaal Schakelaar Jack living 48V 2P no voor 2124N - BTL4391
Artikelnummer: 22391805 | Fabrikantnummer: BTL4391 | EAN: 8012199030302
Het productnummer van de fabrikant is BTL4391. Het EAN nummer is 8012199030302. Het interne artikelnummer is 22391805.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK06 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaalhoogte | 44 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaalbreedte | 22 mm |
| Opdrukveld | Zonder label |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Met trekontlasting | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Kroonsteen | Ja |
| Met opdruk | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22391805
Fabrikantnummer: BTL4391