BTicino Schakelmateriaal Light Now - toets pictogram dimmer myhome 1 module - 2 functies - ston - BTYG49112MHAD
Artikelnummer: 26623368 | Fabrikantnummer: BTYG49112MHAD | EAN: 8005543763940
Het productnummer van de fabrikant is BTYG49112MHAD. Het EAN nummer is 8005543763940. Het interne artikelnummer is 26623368.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 22 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Beige |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Gebruik | Dimmer |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 6.4 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1015 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele drukker |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 26623368
Fabrikantnummer: BTYG49112MHAD