BTicino Schakelmateriaal Ophoogkader Inbouwdoos 504e TBV livinglight air - BT504ESC
Artikelnummer: 26615056 | Fabrikantnummer: BT504ESC | EAN: 8005543448793
Het productnummer van de fabrikant is BT504ESC. Het EAN nummer is 8005543448793. Het interne artikelnummer is 26615056.
| Klasse |
Verhogingsrand centraaldoos/inbouwdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 142 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 86 mm |
| Uitbreidingsrand | Ja |
| Met deksel | Nee |
| Montagewijze | Holle wand |
| Nivelleerhoogte | 6 mm |
| Toepassing | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 26615056
Fabrikantnummer: BT504ESC