BTicino Deurcommunicatie DC - sfera new frontplaat voor ref.NR.BT353000, allmetal - BT353011
Artikelnummer: 23397519 | Fabrikantnummer: BT353011 | EAN: 8005543671702
Het productnummer van de fabrikant is BT353011. Het EAN nummer is 8005543671702. Het interne artikelnummer is 23397519.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Deurcommunicatie
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Kleur | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Breedte | 114 mm |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7040 |
| Diepte | 10 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Bticino Sfera nieuw nummerieke module spreken/bellen 3999-voudig
Artikelnummer: 10776529
Fabrikantnummer: BT353000
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 23397519
Fabrikantnummer: BT353011