Bticino Verhogingsrand inbouwdoos 503e TBV livinglight - BT503ESE
Artikelnummer: 12948811 | Fabrikantnummer: BT503ESE | EAN: 8005543446713
Het productnummer van de fabrikant is BT503ESE. Het EAN nummer is 8005543446713. Het interne artikelnummer is 12948811.
| Klasse |
Verhogingsrand centraaldoos/inbouwdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 74 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 107 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Uitbreidingsrand | Ja |
| Met deksel | Nee |
| Toepassing | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Nivelleerhoogte | 23 mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 12948811
Fabrikantnummer: BT503ESE