Bticino Verhogingsrand inbouwdoos 506e TBV livinglight - BT506ESE
Artikelnummer: 22740901 | Fabrikantnummer: BT506ESE | EAN: 8005543446775
Het productnummer van de fabrikant is BT506ESE. Het EAN nummer is 8005543446775. Het interne artikelnummer is 22740901.
| Klasse |
Verhogingsrand centraaldoos/inbouwdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rechthoekig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Uitbreidingsrand | Ja |
| Met deksel | Nee |
| Toepassing | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Nivelleerhoogte | 23 mm |
| Breedte | 106.8 mm |
| Lengte | 119.8 mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 22740901
Fabrikantnummer: BT506ESE