Bticino Vloerdoos 16/20modules voor tegel - BT150703
Artikelnummer: 22391363 | Fabrikantnummer: BT150703 | EAN: 8012199779706
Het productnummer van de fabrikant is BT150703. Het EAN nummer is 8012199779706. Het interne artikelnummer is 22391363.
Vloerdoos rechthoekig met deksel vloertegel of tapijt, voor 16/20modules Magic/Living Light. Deksel met uitsparing voor vloertegel of tapijt. Beschermingsgraad IP24 IK08.
| Klasse |
Vloercontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Vloerdozen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering deksel | Rechthoekig |
| Materiaal deksel | Staal |
| Aantal invoeren | 12 |
| Geschikt voor natte reiniging | Nee |
| Geschikt voor holle vloer | Nee |
| Geschikt voor vloergoot | Nee |
| Met sparing vloerbedekking | Nee |
| Beschermkader vloerbedekking | Nee |
| Geschikt voor dubbele vloer | Ja |
| Aantal apparaatbekers | 4 |
| Geschikt voor verwerking in beton | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Geschikt voor binneninstallatie | Ja |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geschikt voor vloeren in computerruimtes | Ja |
| Breedte inbouwmaat | 254 mm |
| Met kabeluitgang in deksel | Nee |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3 , N, PE) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Deksel voor oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming deksel | Onbehandeld |
| Min. inbouwdiepte | 90.5 mm |
| Lengte inbouwmaat | 289 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |