Caleffi Vorstbeveiligingsklep type 108 1 - 108601
Artikelnummer: 23502154 | Fabrikantnummer: 108601 | EAN: 8016615348996
Omschrijving
Caleffi veiligheidsventiel, hoogte 119mm, aansluiting 1 buitendraad metrisch, afdichting EPDM, aansluiting 2 buitendraad metrisch, druktrap klasse artikel overig, druktrap klasse flens overig, geschikt voor continu werkend, geschikt voor koeling, geschikt voor verwarming, hoek van het toestel 180°,
Het productnummer van de fabrikant is 108601. Het EAN nummer is 8016615348996. Het interne artikelnummer is 23502154.
Aanvullende informatie
Vorstbeveiligingsklep. Aansluiting: G 1" A (ISO 228-1) M. Maximale bedrijfsdruk: 10 bar. Gemiddelde temperatuurbereik: 0–65 °C. Temperatuurbereik omgeving: -30–60 °C. Openingstemperatuur: 3 °C. Sluitingstemperatuur: 4 °C. Materiaal: messing.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Panasonic
Specificaties
| Klasse |
Toebehoren voor warmtepomp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panasonic
Toon alle producten van Panasonic |
| Serie |
Vorstbeveiligingskleppen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Max. werkdruk | 10 bar |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 60 °C |
| Aansluiting 1 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Nom. diameter aansluiting 1 | 1" (25) |
| Mediumtemperatuur (continu) | 0 - 65 °C |
| Nom. diameter aansluiting 2 | 1" (25) |
| Aansluiting 2 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Openingstemperatuur | 3 °C |
| Sluitingstemperatuur | 4 °C |
| Categorieën |
Warmtepompen
Ventilatie verwarming |
Panasonic
» Meer informatie over Panasonic
Huidige product