Calex CAL Smart Home Smart Wifi indoor 2K camera - 5501001300
Artikelnummer: 26724165 | Fabrikantnummer: 5501001300 | EAN: 8712879162841
Omschrijving
Smart WIFI Indoor 2K Camera
Het productnummer van de fabrikant is 5501001300. Het EAN nummer is 8712879162841. Het interne artikelnummer is 26724165.
Aanvullende informatie
CAL Smart WIFI Binnencamera 2K 58x69x89mm incl. Magnetische Beugel - ONVIF support
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Calex
Specificaties
| Klasse |
Bewakingscamera
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Calex
Toon alle producten van Calex |
| Serie |
CAL Smart Home
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 89 mm |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Met luidspreker | Ja |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Met IR-lamp | Nee |
| Beeldsysteem | Overig |
| Power over Ethernet | Overig |
| Opgenomen vermogen | 3 W |
| Aantal audio-uitgangen | 0 |
| Met objectief | Nee |
| Met videobewegingsmelder | Nee |
| Breedte | 68.6 mm |
| Aantal audio-ingangen | 0 |
| Aantal beeldpunten (megapixel) | 3 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Ja |
| Compatible met Amazon Alexa | Ja |
| Voedingsspanning | 5 - 5 V |
| Diepte | 57.2 mm |
| Uitvoering van de interface | Wi-Fi |
| Met microfoon | Ja |
| Model | Standaard (vast) |
| Met sleuf voor geheugenkaart | Ja |
| USB-C-aansluiting | Ja |
| Categorieën |
Camera observatiesysteem
Coax en data |
Huidige product
Calex CAL Smart Home Smart Wifi indoor 2K camera
Artikelnummer: 26724165
Fabrikantnummer: 5501001300