Came C-bxe24 auto.motor VR industriële deur - 001C-BXE24
Artikelnummer: 20989977 | Fabrikantnummer: 001C-BXE24
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.
Omschrijving
Het productnummer van de fabrikant is 001C-BXE24. Het interne artikelnummer is 20989977.
Came auto.motor vr industriële deur, voedingsspanning 230 Vac (50 / 60 Hz), motorspanning 24Vdc, vermogen 220W, verbruik 9A, koppel 25Nm, 26.5 toeren, looptijd per minuut 6.5m, beschermingsgraad (IP) IP54 Specificaties
Klasse Auto.motor vr industriële deur
Toon alle producten van deze klasse
Merk Came
Toon alle producten van Came
Beschermingsgraad (IP) IP54
Looptijd per minuut 6.5 m
Voedingsspanning 230 Vac (50 / 60 Hz)
Motorspanning 24 Vdc
Verbruik 9 A
Aantal toeren 26.5 t
Vermogen 220 W
Koppel 25 Nm