Canalit Eindstuk 60x40mm grijs - 951803
Artikelnummer: 20074688 | Fabrikantnummer: 951803 | EAN: 8714177015454
Het productnummer van de fabrikant is 951803. Het EAN nummer is 8714177015454. Het interne artikelnummer is 20074688.
| Klasse |
Eindschot leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
M5 kabelkanaal, hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Model | Links/rechts |
| Categorieën |
Verdeelkanaal afdekkappen
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit Kabelkanaal verpakt 60x40mm grijs
Artikelnummer: 10374718
Fabrikantnummer: 951046
Canalit Kabelkan.M5 BR. 60XH. 40 GR
Artikelnummer: 10374727
Fabrikantnummer: 951242