Canalit Eindstuk 60x40mm wit - 955803
Artikelnummer: 20074799 | Fabrikantnummer: 955803 | EAN: 8714177023039
Het productnummer van de fabrikant is 955803. Het EAN nummer is 8714177023039. Het interne artikelnummer is 20074799.
| Klasse |
Eindschot leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
M5 kabelkanaal, hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Met beschermfolie | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Model | Links/rechts |
| Categorieën |
Verdeelkanaal afdekkappen
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit Kabelkan.M5 60/40 folie wit
Artikelnummer: 10374895
Fabrikantnummer: 955046
Canalit Kabelkanaal 60x40mm wit
Artikelnummer: 10374808
Fabrikantnummer: 955242