Canalit Eindstuk 90x60mm wit - 955807
Artikelnummer: 20074811 | Fabrikantnummer: 955807 | EAN: 8714177023596
Het productnummer van de fabrikant is 955807. Het EAN nummer is 8714177023596. Het interne artikelnummer is 20074811.
| Klasse |
Eindschot leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
M5 kabelkanaal, hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 90 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 60 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Met beschermfolie | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Model | Links/rechts |
| Categorieën |
Verdeelkanaal afdekkappen
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit kabelkanaal verpakt 90x60mm wit
Artikelnummer: 10374544
Fabrikantnummer: 955335