Canalit Leidingkanaal airco hulpstuk Eindkap 125x75mm antraciet grijs ral7016 - 941679
Artikelnummer: 24096123 | Fabrikantnummer: 941679 | EAN: 8714017603735
Het productnummer van de fabrikant is 941679. Het EAN nummer is 8714017603735. Het interne artikelnummer is 24096123.
| Klasse |
Eindschot leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
Leidingkanaal airco hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| RAL-nummer | 7016 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Gebruikstemperatuur | 15 - 65 °C |
| Model | Links/rechts |
| Categorieën |
Kabelkokers
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit Leidingkanaal airco Leidingkanaal Airco 125x75mm, 2 MTR, grijs, in folie
Artikelnummer: 24062430
Fabrikantnummer: 940277
Canalit
» Meer informatie over CanalitArtikelnummer: 24096123
Fabrikantnummer: 941679