Canalit M5 Kabelkanaal Kabelkanaal 25x25mm wit, 5x2 meter zonder folie - 955032
Artikelnummer: 24123709 | Fabrikantnummer: 955032 | EAN: 8714017602103
Het productnummer van de fabrikant is 955032. Het EAN nummer is 8714017602103. Het interne artikelnummer is 24123709.
| Klasse |
Leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
M5 Kabelkanaal
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 25 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 25 mm |
| Transparant | Nee |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Uitvoering deksel | Los |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Leidingkoker
Kabelkokers Installatiebuis kabelgoot |
Canalit M5 Kabelkanaal Kabelkanaal 25x25mm grijs, 5x2 meter zonder folie
Artikelnummer: 24123710
Fabrikantnummer: 951186
Canalit
» Meer informatie over CanalitArtikelnummer: 24123709
Fabrikantnummer: 955032