Canalit Muurafdekkap 80x60mm wit - 941860
Artikelnummer: 20074535 | Fabrikantnummer: 941860 | EAN: 8714177025354
Het productnummer van de fabrikant is 941860. Het EAN nummer is 8714177025354. Het interne artikelnummer is 20074535.
| Klasse |
Eindschot leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
Leidingkanaal airco hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 60 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Met beschermfolie | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Model | Links/rechts |
| Categorieën |
Verdeelkanaal afdekkappen
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit Leidingkanaal airco 80x60mm wit
Artikelnummer: 20074412
Fabrikantnummer: 940160
Canalit Leidingkanaal airco verpakt 80x60mm wit
Artikelnummer: 20074424
Fabrikantnummer: 940260