Canalit Platte bocht 90x65mm wit - 941765
Artikelnummer: 20074526 | Fabrikantnummer: 941765 | EAN: 8714177013559
Het productnummer van de fabrikant is 941765. Het EAN nummer is 8714177013559. Het interne artikelnummer is 20074526.
| Klasse |
Verticaal hoekstuk leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Canalit
Toon alle producten van Canalit |
| Serie |
Leidingkanaal airco hulpstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| RAL-nummer | 9010 |
| Breedte | 90 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 65 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Met beschermfolie | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Model | Kapvormdeel |
| Categorieën |
Kabelkokers
Installatiebuis kabelgoot |
Canalit Leidingkanaal airco 90x65mm wit
Artikelnummer: 20074415
Fabrikantnummer: 940165
Canalit Ac 90/65 wit folie leidinggoot airc
Artikelnummer: 10372489
Fabrikantnummer: 940265