Carlo Gavazzi CA12 CG Cap sens, M12, kunststof, 8 MM niet-bonding io-link, kabel - CA12CAN08BPA2IO
Artikelnummer: 26700680 | Fabrikantnummer: CA12CAN08BPA2IO | EAN: 5709870406466
Omschrijving
CG CAP SENS, M12, KUNSTSTOF, 8 MM NIET-BONDING IO-LINK, KABEL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is CA12CAN08BPA2IO. Het EAN nummer is 5709870406466. Het interne artikelnummer is 26700680.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CA12
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 2 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Met status-indicatie | Ja |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Lengte sensor | 78 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 36 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product
Carlo Gavazzi CA12 CG Cap sens, M12, kunststof, 8 MM niet-bonding io-link, kabel
Artikelnummer: 26700680
Fabrikantnummer: CA12CAN08BPA2IO