Carlo Gavazzi CA30 CG Cap sens M30 kunst ip69k ecolab 25MM niet-bondig connector io-link - CA30CAN25BPM1IO
Artikelnummer: 26700679 | Fabrikantnummer: CA30CAN25BPM1IO | EAN: 5709870394053
Omschrijving
CG CAP SENS M30 KUNST IP69K ECOLAB 25MM NIET-BONDIG CONNECTOR IO-LINK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is CA30CAN25BPM1IO. Het EAN nummer is 5709870394053. Het interne artikelnummer is 26700679.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CA30
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 61 mm |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Schakelafstand | 25 mm |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Met status-indicatie | Ja |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 36 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product
Carlo Gavazzi CA30 CG Cap sens M30 kunst ip69k ecolab 25MM niet-bondig connector io-link
Artikelnummer: 26700679
Fabrikantnummer: CA30CAN25BPM1IO