Carlo Gavazzi VOEDINGEH SPDC242401 - SPDC242401
Artikelnummer: 21150066 | Fabrikantnummer: SPDC242401 | EAN: 8033130188784
Omschrijving
Carlo Gavazzi gelijkstroomvoedingseenheid
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SPDC242401. Het EAN nummer is 8033130188784. Het interne artikelnummer is 21150066.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
SPDC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Inbouwbreedte | 45 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 124 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| SIL conform IEC 61508 | 1 |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Diepte | 119 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Inbouwhoogte | 119 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Opgenomen vermogen | 3 VA |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 127 - 375 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product