Carlo Gavazzi CG stroommeettransformator CTD1Z ac basic primair 150a secundair 5a - CTD1Z1505AXXX
Artikelnummer: 21257277 | Fabrikantnummer: CTD1Z1505AXXX | EAN: 8033130185479
Omschrijving
Carlo Gavazzi stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is CTD1Z1505AXXX. Het EAN nummer is 8033130185479. Het interne artikelnummer is 21257277.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CTD1Z
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Openingsdiameter | 21.5 mm |
| Hoogte opening | 0 - 21.5 mm |
| Breedte opening | 0 - 21.5 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product
Carlo Gavazzi CG stroommeettransformator CTD1Z ac basic primair 150a secundair 5a
Artikelnummer: 21257277
Fabrikantnummer: CTD1Z1505AXXX