Carlo Gavazzi CG niveau bew.relais 24vac/DC instl 1-in&1-ref vullen / legen din-rail - CLD1EA1CM24
Artikelnummer: 20511068 | Fabrikantnummer: CLD1EA1CM24 | EAN: 5709870381299
Het productnummer van de fabrikant is CLD1EA1CM24. Het EAN nummer is 5709870381299. Het interne artikelnummer is 20511068.
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CLD
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 17.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Hoogte | 81 mm |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 1 s |
| Diepte | 67.2 mm |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Aantal opnemer ingangen | 2 |
| Min. instelbare aanloopvertragingstijd | 1 s |
| Max. toegestane aanloopvertragingstijd | 30 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo GavazziArtikelnummer: 20511068
Fabrikantnummer: CLD1EA1CM24