Carlo Gavazzi car cld2ea1cm24 niveaucontroll - CLD2EA1CM24
Artikelnummer: 20511086 | Fabrikantnummer: CLD2EA1CM24 | EAN: 5709870381329
Het productnummer van de fabrikant is CLD2EA1CM24. Het EAN nummer is 5709870381329. Het interne artikelnummer is 20511086.
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CLD
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 67.2 mm |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Breedte | 36.5 mm |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Aantal opnemer ingangen | 3 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |